Oferta produktów
Naziemna telewizja cyfrowa
Montaż i serwis anten
Kontakt i dojazd

ANTENA Centrum Telewizji Cyfrowej Wejherowo

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w Gdyni w 1988 roku i od razu stała się pomorskim pionierem w zakresie prowadzonej działalności.

W związku dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi od 2012 roku możemy zaprosić Państwa do nowego oddziału w Wejherowie, przy ulicy Obrońców Helu 3 w Centrum Handlowym Jantar.

Od początku istnienia profil firmy skupiał się na sprzedaży osprzętu antenowego dla telewizji naziemnych jak i satelitarnych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów, zakres naszej firmy objął także kompletne systemy do odbioru i dystrybucji telewizji dla domów jednorodzinnych, a także większych obiektów.

Nasza firma ma miano Sklepu Specjalistycznego, znaczy to, iż zupełnie nieodpłatnie możecie Państwo zasięgnąć informacji o najnowszych technologiach i trendach oraz, że zapewnimy profesjonalne rozplanowanie domowej sieci telewizyjnej lub multimedialnej.

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami produkcyjnymi w Polsce i za granicą, posiadamy bardzo szeroki, sprawdzony, nowoczesny asortyment, a co najważniejsze - po najlepszych cenach w kraju!  Dzięki naszej specjalizacji, możecie Państwo zakupić wybrany asortyment, taniej niż hipermarketach czy sklepach elektrycznych.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem CYFRY+ i głównym punktem serwisowym w Wejherowie, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Możemy Państu zagwarantować pełen profesjonalizm oraz dobranie najodpowiedniejszej oferty do Państwa potrzeb, o czym świadczą zdobyte przez nas liczne nagrody i satysfakcja klientów.

Nasze długoletnie doświadcznie pozwolilo przygotować profesjonalną kadrę, która jest doskonale rozeznana w aspektach technicznych jak i lokalizacyjnych, co pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania do Państwa usytuowania.

Prowadzimy stałą współpracę z wieloma renomowanymi firmami instalacyjno-montażowymi, dzięki czemu montaż zakupionego towaru oraz realizacja przygotowanych przez nas planów sieci telewizyjnej, nie będzie problemem. Możemy zapewnić, że dzięki naszemu pośrednictwu otrzymają Państwo znaczne zniżki na montaż. 

Mamy nadzieję, że uda nam się wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom,
alt
Piotr Zawiszewski
Specjalistyczny Sklep ANTENA Gdynia

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash